Team

Laura Rozendaal

Directeur

 


lrozendaal@nutsschool.nl  

Leonie van der Burg-Bal

Intern begeleider / leerkracht


Werkdagen ma t/m vr


lbal@nutsschool.nl  

Ilona Mos

Beleidsmedewerker / (kinder-)coach / leerkracht


Ma, di, wo, vr

Ma groep 1a


imos@nutsschool.nl  

Jo Jacobs

Leerkracht


Di, wo, do, vr


Groep 1a - Bekijk groep ›
jjacobs@nutsschool.nl  

Féline Kelderman

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 1b - Bekijk groep ›
fkelderman@nutsschool.nl  

Yentl van Gijtenbeek

Leerkracht

 
Ma, di
Groep 2 - Bekijk groep ›
yvgijtenbeek@nutsschool.nl  

Kitty Horsten

Leerkracht


Wo, do, vr


Groep 2 - Bekijk groep ›
khorsten@nutsschool.nl  

Roxanne de Roode

Onderwijsassistent
Ma, di, do, vr

Ondersteuning groep 2 en 3

Maaike van der Wijk

Leerkracht
Ma, di, wo, vr
Groep 3 - Bekijk groep ›
mvdwijk@nutsschool.nl  

Milou de Jong

Leerkracht


Do groep 3

Wo groep 5


Groep 3 - Bekijk groep ›
Groep 5 - Bekijk groep ›
mdejong@nutsschool.nl  

Esther Bal

Leerkracht
Ma, di, wo, vr
Groep 4 - Bekijk groep ›
ebal@nutsschool.nl  

Diana Faassen-Rensema

Leerkracht


Do groep 4

Vr groep 6


Groep 4 - Bekijk groep ›
Groep 6 - Bekijk groep ›
dfaassenrensema@nutsschool.nl  

Anoushka van Zijl

Leerkracht
Ma, di, do, vr
Groep 5 - Bekijk groep ›
avzijl@nutsschool.nl  

Jelle Wijntjes

Leerkracht


Ma t/m do


Groep 6 - Bekijk groep ›
jwijntjes@nutsschool.nl  

Johan Koot

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 7 - Bekijk groep ›
jkoot@nutsschool.nl  

Wouter Gorter

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 8 - Bekijk groep ›
wgorter@nutsschool.nl  

Annemieke van As

Leerkracht


Ma, di

(Ondersteuning diverse groepen)


avas@nutsschool.nl  

Eva van Amelsvoort

(Inval) leerkracht diverse groepen


evamelsvoort@nutsschool.nl  

Elske de Bruijn

(Inval) leerkracht diverse groepen


Lena Knook

Vakleerkracht gymnastiek


Ma t/m do


lknook@nutsschool.nl  

Marthe Brinkel

Vakleerkracht handvaardigheid
Maandag
mbrinkel@nutsschool.nl  

Pim Buitenhek

Vakleerkracht muziek
Vrijdag

Harry Mos

Technisch assistent en conciërge


Ma, di, do


Maya Ramesar

Schoolmaatschappelijk werk


donderdag


m.ramesar@smw-basisschool.nl  

Emmeline Buisman

Kinderfysiotherapeute - B&B Kidscare

 
emmeline@benbkidscare.nl