Team

Laura Rozendaal

Directeur

 


Ma, di, do, vr
lrozendaal@nutsschool.nl  

Esther Gomes Vale Viga

Intern begeleider
Ma, do, vr

 


egomesvaleviga@nutsschool.nl  

Ilona Mos

Coach / Kindercoach / Beleidsmedewerker / Leerkracht
Ma, di, wo, vr

 


imos@nutsschool.nl  

Jo Jacobs

Leerkracht
Di t/m vr groep 1-2A
jjacobs@nutsschool.nl  

Féline Kelderman

Leerkracht
Ma t/m do groep 1-2B
fkelderman@nutsschool.nl  

Yentl van Gijtenbeek

Leerkracht

 


Ma, di, vr groep 1-2C
yvgijtenbeek@nutsschool.nl  

Sabine Delnaay

Leerkracht
Ma groep 1-2A

Wo en do groep 1-2C


sdelnaay@nutsschool.nl  

Diana Faassen-Rensema

Leerkracht
Wo groep 5

Vr groep 1-2B


dfaassenrensema@nutsschool.nl  

Eva Mattern

Leerkracht
Ma, di, vr groep 3
emattern@nutsschool.nl  

Milou de Jong

Leerkracht
Wo en do groep 3

 


mdejong@nutsschool.nl  

Eva Hoekstra

Leerkracht
Ma t/m vr groep 4
ehoekstra@nutsschool.nl  

Esther Roos-Bal

Leerkracht
Zwangerschaps-/bevallingsverlof
ebal@nutsschool.nl  

Anoushka van Zijl

Leerkracht
Ma, di, do, vr groep 5
avzijl@nutsschool.nl  

Jelle Wijntjes

Leerkracht
Ma t/m do groep 6
jwijntjes@nutsschool.nl  

Vincent Brugman

Leerkracht
Ma groep 4

Wo groep 7

Vr groep 6


vbrugman@nutsschool.nl  

Johan Koot

Leerkracht
Ma, di, do, vr groep 7
jkoot@nutsschool.nl  

Wouter Gorter

Leerkracht
Ma t/m vr groep 8
wgorter@nutsschool.nl  

Leonie Vis

Zij-instromer
Do en vr groep 1-2A

Di groep 8


lvis@nutsschool.nl  

Annemieke van As

Leerkracht
Ma, di

(Ondersteuning diverse groepen)


avas@nutsschool.nl  

Roxanne de Roode

Onderwijsassistent
Ma, di, do, vr

Ondersteuning groepen 1-2, 3 en 4


rdroode@nutsschool.nl  

Lena Knook

Vakleerkracht gymnastiek
Ma t/m do
lknook@nutsschool.nl  

Martine van der Linde

Vakleerkracht Beeldende Vorming
Maandag

Pim Buitenhek

Vakleerkracht muziek
Vrijdag

Harry Mos

Technisch assistent en conciërge
Ma, di, do
hmos@nutsschool.nl  

Ciska Monkel

Schoolmaatschappelijk werk
Donderdag 12.00-15.00 uur
c.monkel@smw-basisschool.nl  

Emmeline Buisman

Kinderfysiotherapeute - B&B Kidscare

 


Zwangerschaps- bevallingsverlof
emmeline@benbkidscare.nl