Team

Laura Rozendaal

Directeur
Ma t/m vr
lrozendaal@nutsschool.nl  

Leonie Bal

Intern begeleider / leerkracht
Ma, di, do, vr

Wo groep 5
lbal@nutsschool.nl  

Ilona Mos

Beleidsmedewerker / (kinder-)coach
Ma, di, wo, vr
imos@nutsschool.nl  

Vanessa Langerak

Leerkracht
Di, wo (om de week), do, vr
Groep 1a - Bekijk groep ›
vlangerak@nutsschool.nl  

Féline Kelderman

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 1b - Bekijk groep ›
fkelderman@nutsschool.nl  

Yentl van Gijtenbeek

Leerkracht
Ma, di, wo (om de week), vr
Groep 2 - Bekijk groep ›
yvgijtenbeek@nutsschool.nl  

Monique van den Akker

Leerkracht
Ma groep 1a

Di-do groep 2

Wo (om de week) groep 1a / 2
Groep 1a - Bekijk groep ›
Groep 2 - Bekijk groep ›
mvdakker@nutsschool.nl  

Roxanne de Roode

Onderwijsassistent
Ma, di, do, vr

Ondersteuning groep 2 en 3

Maaike van der Wijk

Leerkracht
Ma-di groep 3

Vr extra ondersteuning
Groep 3 - Bekijk groep ›
mvdwijk@nutsschool.nl  

Milou de Jong

Leerkracht
Wo, do, vr
Groep 3 - Bekijk groep ›
mdejong@nutsschool.nl  

Linda Gaikema

Leerkracht (zij-instroomtraject gr 4)
Di-do-vr groep 4
Groep 4 - Bekijk groep ›
lgaikema@nutsschool.nl  

Anoushka van Zijl

Leerkracht
Ma, di, do, vr
Groep 5 - Bekijk groep ›
avzijl@nutsschool.nl  

Jelle Wijntjes

Leerkracht
Ma, wo, do, vr
Groep 6 - Bekijk groep ›
jwijntjes@nutsschool.nl  

Johan Koot

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 7 - Bekijk groep ›
jkoot@nutsschool.nl  

Wouter Gorter

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 8 - Bekijk groep ›
wgorter@nutsschool.nl  

Annemieke van As

Leerkracht
Ma, di

Extra ondersteuning

 
avas@nutsschool.nl  

Robine Verlinden

Ondersteuner/Orthopedagoog
Wisselende dagen
rverlinden@nutsschool.nl  

Frank Wijnands

Vakleerkracht gymnastiek
Di, wo, do
fwijnands@nutsschool.nl  

Marthe Brinkel

Vakleerkracht handvaardigheid
Maandag
mbrinkel@nutsschool.nl  

Pim Buitenhek

Vakleerkracht muziek
Vrijdag

Harry Mos

Technisch assistent en conciërge
Ma, di, do

Carmen van Verseveld

Leerkracht

Zwangerschaps-/bevallingsverlof
cvverseveld@nutsschool.nl  

Maya Ramesar

Schoolmaatschappelijk werk
donderdag
m.ramesar@smw-basisschool.nl  

Melanie Renaud

Kinderfysiotherapeute - B&B Kidscare

 
melanie@benbkidscare.nl