Team

Hans Orelio

Interim Directeur
horelio@nutsschool.nl  

Leonie Bal

Intern begeleider / leerkracht
Ma t/m do

Vr groep 1A
lbal@nutsschool.nl  

Ilona Mos

Beleidsmedewerker / kindercoach
Ma, di, woe, vr
imos@nutsschool.nl  

Vanessa Langerak

Leerkracht
Ma t/m do
Groep 1a - Bekijk groep ›
vlangerak@nutsschool.nl  

Féline Kelderman

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 1b - Bekijk groep ›
fkelderman@nutsschool.nl  

Yentl van Gijtenbeek

Leerkracht
Ma, di, vrij
Groep 2 - Bekijk groep ›
yvgijtenbeek@nutsschool.nl  

Annemieke van As

Leerkracht
Ma, di

Extra ondersteuning (woe)

 
Groep 3 - Bekijk groep ›
avas@nutsschool.nl  

Milou de Jong

Leerkracht
Ma, di, woe
Groep 3 - Bekijk groep ›
mdejong@nutsschool.nl  

Maaike van der Wijk

Leerkracht
Bevallingsverlof
mvdwijk@nutsschool.nl  

Iris Geerlof

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 4 - Bekijk groep ›
igeerlof@nutsschool.nl  

Anoushka van Zijl

Leerkracht
Ma, di, do, vr
Groep 5 - Bekijk groep ›
avzijl@nutsschool.nl  

Jelle Wijntjes

Leerkracht
Ma, di, woe, do
Groep 6 - Bekijk groep ›
jwijntjes@nutsschool.nl  

Henrieke ter Horst

Leerkracht
Wo gr 5, techniek, ondersteuning
hthorst@nutsschool.nl  

Johan Koot

Leerkracht
Ma, woe, do, vr
Groep 7 - Bekijk groep ›
jkoot@nutsschool.nl  

Wouter Gorter

Leerkracht
Ma t/m vrij 
Groep 8 - Bekijk groep ›
wgorter@nutsschool.nl  

Carmen van Verseveld

Leerkracht

Di gr 7, woe/do gr 2, vr gr 6
cvverseveld@nutsschool.nl  

Frank Wijnands

Vakleerkracht gymnastiek
di, woe, do
fwijnands@nutsschool.nl  

Marthe Brinkel

Vakleerkracht handvaardigheid
Maandag
mbrinkel@nutsschool.nl  

Nick Verschoor

Vakleerkracht muziek
Vrijdag

Harry Mos

Technisch assistent en conciërge
Ma, di, do

Maya Ramesar

Schoolmaatschappelijk werk
donderdag
m.ramesar@smw-basisschool.nl  

Melanie Renaud

Kinderfysiotherapeute - B&B Kidscare

 
melanie@benbkidscare.nl  

Linda Gaikema

Leerkracht (zij-instroomtraject gr 4)
Di, do, vr