Team

Hans Orelio

Interim Directeur
horelio@nutsschool.nl  

Leonie Bal

Intern begeleider / leerkracht
lbal@nutsschool.nl  

Rob Schroot

Intern begeleider

Extra ondersteuning 

Ilona Mos

Beleidsmedewerker / kindercoach
Ma, di, woe, vr
imos@nutsschool.nl  

Vanessa Langerak

Leerkracht
Ma t/m do
Groep 1a - Bekijk groep ›
vlangerak@nutsschool.nl  

Carla Jacobs

Leerkracht

Interne Cultuur Coördinator
Ma, vr
Groep 1a - Bekijk groep ›
cjacobs@nutsschool.nl  

Féline Kelderman

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 1b - Bekijk groep ›
fkelderman@nutsschool.nl  

Yentl van Gijtenbeek

Leerkracht
Ma, di, vrij
Groep 2 - Bekijk groep ›
yvgijtenbeek@nutsschool.nl  

Annemieke van As

Leerkracht

Extra ondersteuning (woe)
Ma, di, woe
Groep 3 - Bekijk groep ›
avas@nutsschool.nl  

Milou de Jong

Leerkracht
Groep 3 - Bekijk groep ›
mdjong@nutsschool.nl  

Maaike van der Wijk

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 4 - Bekijk groep ›
mvdwijk@nutsschool.nl  

Iris Geerlof

Leerkracht
Groep 4 - Bekijk groep ›
igeerlof@nutsschool.nl  

Anoushka van Zijl

Leerkracht
Ma, di, do, vr
Groep 5 - Bekijk groep ›
avzijl@nutsschool.nl  

Jelle Wijntjes

Leerkracht
Groep 6 - Bekijk groep ›
jwijntjes@nutsschool.nl  

Henrieke ter Horst

Leerkracht
ma, do (groep 6) di (groep 7) woe (groep 5) vrij 
hthorst@nutsschool.nl  

Johan Koot

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 7 - Bekijk groep ›
jkoot@nutsschool.nl  

Wouter Gorter

Leerkracht, ondersteuningsgroep/meer- en hoogbegaafdheid
Ma t/m vrij 
Groep 8 - Bekijk groep ›
wgorter@nutsschool.nl  

Carmen van Verseveld

Leerkracht
cvverseveld@nutsschool.nl  

Frank Wijnands

Vakleerkracht gymnastiek
di, woe, do
fwijnands@nutsschool.nl  

Marthe Brinkel

Vakleerkracht handvaardigheid
Maandag
mbrinkel@nutsschool.nl  

Nick Verschoor

Vakleerkracht muziek
Vrijdag

Harry Mos

Technisch assistent en conciërge
Ma, di, do

Maya Ramesar

Schoolmaatschappelijk werk
donderdag
m.ramesar@smw-basisschool.nl  

Melanie Renaud

Kinderfysiotherapeute - B&B Kidscare

 
melanie@benbkidscare.nl  

Piet Aalders

Vaste invalleerkracht

Edith Innemee

Vaste invalleerkracht