Team

Karin Zwaveling

Directeur
Ma,di,woe, do,vr
kzwaveling@nutsschool.nl  

Ilona Mos

Beleidsmedewerker / kindercoach
Ma,di,woe,vr
imos@nutsschool.nl  

Rob Schroot

Intern begeleider (ma, do)

Extra ondersteuning (di, vr)
rschroot@nutsschool.nl  

Fleur de Gelder

Ma,di,woe, do
Groep 1a - Bekijk groepspagina ›
fdgelder@nutsschool.nl  

Carla Jacobs

interne cultuur coördinator
Groep 1A (vr)

Groep 1B (do)
Groep 1a - Bekijk groepspagina ›
Groep 1b - Bekijk groepspagina ›
cjacobs@nutsschool.nl  

Amber Vredeveld

Ma,di,woe, vr
Groep 1b - Bekijk groepspagina ›
avredeveld@nutsschool.nl  

Maaike van der Wijk

Ma,di,woe, do,vr
Groep 2 - Bekijk groepspagina ›
mvdwijk@nutsschool.nl  

Brenda Saleh

Ma, do,vr
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
bsaleh@nutsschool.nl  

Annemieke van As

Groep 3 (di, woe)

Extra ondersteuning (do)
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
avas@nutsschool.nl  

Frans Schmit

Ma,di,woe,do
Groep 4 - Bekijk groepspagina ›
fschmit@nutsschool.nl  

Wouter Gorter

Groep 4 (vr)

Groep 8 (di)

Plusklas (ma, do)
Groep 4 - Bekijk groepspagina ›
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
wgorter@nutsschool.nl  

Leonie Bal

Ma,di,woe, do,vr
Groep 5 - Bekijk groepspagina ›

Johan Koot

Ma,di,woe, do,vr
Groep 6 - Bekijk groepspagina ›
jkoot@nutsschool.nl  

Florentine Dijksma

Ma,di,woe, do,vr
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
Fdijksma@nutsschool.nl  

Helen van der Meulen

Ma,woe, do,vr
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
hvdmeulen@nutsschool.nl  

Mark Rijpstra

Vakleerkracht gymnastiek
di,woe, do
mrijpstra@nutsschool.nl  

Kizzy Weber

Vakleerkracht handvaardigheid
Woe- ochtend

Vrijdag
kweber@nutsschool.nl  

Jeroen Schaap

Vakleerkracht muziek
vrijdag
jeroenschaap93@gmail.com  

Harry Mos

Conciërge
dinsdag en donderdag

Vanessa Warffemius

Schoolmaatschappelijk werker
Do-ochtend
v.warffemius@smw-basisschool.nl  

Anja Luijten

Invalleerkracht groep 1A
Ma, di, woe en vr
Groep 1a - Bekijk groepspagina ›
aluijten@nutsschool.nl