Team

Hans Orelio

Interim Directeur
horelio@nutsschool.nl  

Ilona Mos

Beleidsmedewerker / kindercoach
Ma, di, woe, vr
imos@nutsschool.nl  

Rob Schroot

Intern begeleider

Extra ondersteuning 
Ma, di, do, vr
rschroot@nutsschool.nl  

Joost Rietbergen

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 1a - Bekijk groepspagina ›
jrietbergen@nutsschool.nl  

Carla Jacobs

Leerkracht

Interne Cultuur Coördinator
Ma, vr
Groep 1a - Bekijk groepspagina ›
cjacobs@nutsschool.nl  

Féline Kelderman

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 1b - Bekijk groepspagina ›
fkelderman@nutsschool.nl  

Yentl van Gijtenbeek

Leerkracht
Groep 2 - Bekijk groepspagina ›
yvgijtenbeek@nutsschool.nl  

Anne Kamminga

Leerkracht 
Ma, di, woe, do
Groep 2 - Bekijk groepspagina ›
akamminga@nutsschool.nl  

Brenda Saleh

Leerkracht

Techniek en Ontwerpend Leren (woe)
Ma, woe, do, vr
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
bsaleh@nutsschool.nl  

Annemieke van As

Leerkracht

Extra ondersteuning (do)
di, woe, do
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
avas@nutsschool.nl  

Maaike van der Wijk

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 4 - Bekijk groepspagina ›
mvdwijk@nutsschool.nl  

Anoushka van Zijl

Leerkracht
Ma, di, do, vr
Groep 5 - Bekijk groepspagina ›
avzijl@nutsschool.nl  

Leonie Bal

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 6 - Bekijk groepspagina ›
lbal@nutsschool.nl  

Johan Koot

Leerkracht
Ma t/m vr
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
jkoot@nutsschool.nl  

Helen van der Meulen

Leerkracht
Ma, di, woe, vr
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
hvdmeulen@nutsschool.nl  

Wouter Gorter

Leerkracht ondersteuningsgroep/meer- en hoogbegaafdheid
Ma t/m vrij 
Groep 5 - Bekijk groepspagina ›
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
wgorter@nutsschool.nl  

Liana Eelkema

Leerkracht
di, do
leelkema@nutsschool.nl  

Marthe Brinkel

Vakleerkracht handvaardigheid
Maandag
mbrinkel@nutsschool.nl  

Jeroen Schaap

Vakleerkracht muziek
Vrijdag
jeroenschaap93@gmail.com  

Mark Rijpstra

Vakleerkracht gymnastiek
Di, woe, do
mrijpstra@nutsschool.nl  

Stefanie Demarteau

LIO stagiaire gymnastiek

Harry Mos

Technisch assistent en conciërge
Ma, di, do

Maya Ramesar

Schoolmaatschappelijk werk
donderdag
m.ramesar@smw-basisschool.nl  

Piet Aalders

Vaste invalleerkracht

Edith Innemee

Vaste invalleerkracht